Sme moderná prepravná spoločnosť.
Zameriavame sa na cestnú prepravu osôb

Spoločnosť Chorvát spol. s r.o. je rodinná firma, ktorá vznikla 5. decembra 2001 transformáciou z fyzickej osoby na spoločnosť s ručením obmedzeným.

Sme firma, ktorá je dobre etablovaná na Slovenskom trhu, a to najmä v oblasti Trenčianskeho kraja. Za dobu svojej pôsobnosti naši vodiči najazdili milióny kilometrov, navštívili desiatky krajín, stovky miest a previezli tisíce ľudí po celom Slovensku aj európskom kontinente.

Misiou našej spoločnosti je poskytovať čo najširšiu paletu služieb v oblasti osobnej prepravy a budovať dlhodobé vzťahy s našimi zákazníkmi. Špeciálny dôraz kladieme na bezpečnosť a technický stav našich vozidiel.

 

Klienti a referencie

Je možné, že v našich autobusoch a autách sa už odviezli naozaj všetky typy zákazníkov – športové kluby, svadobčania, partie kamarátov, žiaci základných škôl, účastíci festivalu alebo závodní pracovníci.

Vybraní klienti:
DC TESCO, HM TESCO, LEONI Slovakia, AAF, HELLA, EUROPIN, KMF, POŠTA a.s. , AUO, LIDL, AS Trenčín, Dukla Trenčín, 1.FBC Trenčín, Slovenský kolkársky zväz, TIMM Slovakia,Hádzanársky klub AS Trenčín, Bel power solutions ,Vertiv, Party partners, Heitec Slovensko, Bizlink technology, Cesty Nitra, Slovenský futbalový zväz, Slovenská volejbalová federácia, Slovenský zväz florbalu, Konštrukta Industry, Zväz diabetikov Slovenska, Trenčianske osvetové stredisko, Centrum voľného času, Proreco, PHASE, Hotel Elizabeth, Grand Hotel Trenčín, Hotel Baračka, obecné úrady, základné –stredné školy, Deaflympijský výbor Slovenska, Kaufland, Spartak Trnava, SMER-SD, C&A, Freudenberg Filtration Technologies Slovensko, Porsche Werkzeugbau, Hokejová škola Mariána Gáboríka, Kopeckého hokejová škola, Rotary club Trenčín, Montáže a.s. … a mnoho ďaľších

 


Služby pre každého

Hlavnou zložkou našich služieb je nepravidelná cestná preprava osôb – napríklad firemných zamestnancov, športových klubov, študentov alebo svadobčanov. Okrem osobnej prepravy ponúkame aj prenájom a servis vozidiel.

Ponúkané služby


Vozidlá všetkých veľkostí

Dopravu zabezpečujeme vďaka arzenálu viacerých osobných automobilov, autobusov ale aj 31, 26, 19, 16 a 9 miestnych mikrobusov, čím zabezpečujeme vysokú variabilitu pri preprave skupín rôznych veľkostí.

Prehľad vozidiel